.

.

New
Бинокуларна Биолошки Соединенија Микроскоп--AmScope Материјали 40X-1600X Лекар Ветеринарна Бинокуларна Биолошки Соединенија Микроскоп

Бинокуларна Биолошки Соединенија Микроскоп--AmScope Материјали 40X-1600X Лекар Ветеринарна Бинокуларна Биолошки Соединенија Микроскоп

DEN 15921.00
DEN 31217.76

Стока
Достапно.

0 Kg
Плаќање :
• Ние го прифаќаме Alipay тука.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.
Детали за производот
Оптички систем целосен сет на оптичко стакло компоненти, прецизни оптичка леќа, слој решение на високи оптички систем
Окулар систем WF10 X и WF16 X, широко поле окуларот, набљудување на примерок област е поголем, метал цевка
Achromatic леќа систем 4 x 10 x, 40 x (пролет), 100 x (,), на повеќе од 40 x и вграден-во пролет цел, може да се направи скала на целта, да се избегне цел леќа и примероци
Тешко контакт може да предизвика штета, метал цевка
Види глава шарки бинокуларна, 30 степени патека, може да се претвори во 360 степени.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Контакт со нас на :
Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба.
За нас :
Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. во машинството, кој има направено истражувања за НАСА и на АМЕРИКАНСКОТО министерство за Енергија, Am Scope признава дека нашата иднина, во голема мера зависи од негување на научната љубопитност и истражување. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
1500X - 3000X
Број На Модел На:
BNJY520A
Зголемување На Односот На:
40X-1600X
Свеж

Избор на клиенти