.

.

New
Бум Стојат Trinocular Микроскоп--AmScope Материјали 10X-20X-30X-60X Бум Стојат Trinocular Стерео Микроскоп + Fluo Светлина

Бум Стојат Trinocular Микроскоп--AmScope Материјали 10X-20X-30X-60X Бум Стојат Trinocular Стерео Микроскоп + Fluo Светлина

DEN 15320.00
DEN 30039.36

Стока
Достапно.

Тоа нуди голема работа од далечина и флексибилност. • Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. • Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Тоа е идеален инструмент за истражувачки лаборатории, gemologists, собирачи, engravers, и секој во phlx или електронската индустрија. Гаранција Ветување : • Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе.0 X Barlow Леќа
Една рака Бум Стои со Фокус Багажник
Еден Флуоресцентни Прстен Светлина со Адаптер
Еден Пар на Око-чувари
Испорака Тежина : 60 кг
Пакети : 2 (45 + 15)
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Карактеристики :
Висока Резолуција со Голема Рамност и Контраст
Trinocular Главата со Супер Widefield Eyepieces
8 W Флуоресцентни Прстен Светлина Вклучени
Двете Окуларни-Цевки со Прилагодливи Диоптрија
10 X-20 X-30 X-60 X Magnifications
Голема Работа Од Далечина
Целосен Метал Стојат Изградба
Една Рака Бум Стои со Солидна База
Факултативна Влакна Optical Илуминатор или Флуоресцентни Прстен Светлина
Произведени според ISO 9001 Контрола на Квалитет Стандард
Одлична Пет (5) Година Гаранција Од Производителот
Спецификации :
Раководител : 45 степен склони 360 степени swiveling trinocular
Окулар : супер widefield WH10 X/20 MM
Цел : 1 X и 3 X
Barlow Леќа : 2. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SWSYG-3T13Z-FRL
Зголемување На Односот На:
10X-20X-30X-60X
Свеж

Избор на клиенти