.

.

New
Напреден Студент Биолошки Микроскоп--AmScope Материјали Напредни Студент Биолошки Микроскоп 40X-640X

Напреден Студент Биолошки Микроскоп--AmScope Материјали Напредни Студент Биолошки Микроскоп 40X-640X

DEN 7266.00
DEN 14246.40

Стока
Достапно.


Детали

Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
MYXG220A
Зголемување На Односот На:
40x-640x
Свеж

Избор на клиенти