.

.

New
Бесконечност План Металуршки Микроскоп--AmScope Материјали 40X-800X Бесконечност План Металуршки Микроскоп + 1.3 MP Дигитална Камера

Бесконечност План Металуршки Микроскоп--AmScope Материјали 40X-800X Бесконечност План Металуршки Микроскоп + 1.3 MP Дигитална

DEN 65116.00
DEN 127678.08

Стока
Достапно.


Повратни информации :
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Ве молиме да ни даде можност да се реши.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.0 дигитална камера Фотографира микроскоп слики и потоци видео во живо од вашиот вашиот екран Покажува 1. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Со живот-време слободен надградби, мултифункционален user-friendly софтвер вклучени ви овозможува преглед на живи слики, снимање на видеа, фотографирање на слики, измени прави, или да ги зачувате во BMP, TIFF, JPG, PICT, PTL и други формати многу лесно, како и однесување должина, агол, област, и други мерки.
Превозот :
• Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Овој микроскоп е сосема нов во фабрички запечатени кутии.3 MP камера! Доаѓа со 1.
• Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.3 MP дигитална камера нуди шест зголемување прилагодувања, 40 X, 80 X, 100 X, 200 X, 400 X & 800 X, и напредни карактеристики. Овој микроскоп е совршен за металуршки лаборатории, леарници за силикон обланда инспекција и контрола на квалитетот на апликациите.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
MEYXG400TB-MT
Зголемување На Односот На:
40X-800X
Свеж

Избор на клиенти