.

.

New
Металуршкиот Превртена Микроскоп--AmScope Материјали 40X-600X Супер Widefield Поларизирана Металуршки Превртена Микроскоп

Металуршкиот Превртена Микроскоп--AmScope Материјали 40X-600X Супер Widefield Поларизирана Металуршки Превртена Микроскоп

DEN 80293.00
DEN 157438.08

Стока
Достапно.


Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
MENJY1400TA
Зголемување На Односот На:
40X-600X
Свеж

Избор на клиенти