.

.

New
Студентот Соединение Микроскоп--AmScope Материјали 40X-1000X Дома Училиште Студентски Соединение Микроскоп + 25 Биологија Слајд Колекција

Студентот Соединение Микроскоп--AmScope Материјали 40X-1000X Дома Училиште Студентски Соединение Микроскоп + 25 Биологија Слајд

DEN 4202.00
DEN 8239.68

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа нуди пет зголемување прилагодувања, 40 X, 100 X, 250 X, 400 X и 1000 X.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Карактеристики : Одлична Прифатлива Висока Моќност Студент Микроскоп со Здрав Метална Рамка и Оптички Леќи од Стакло 45 Степен Склони 360 степени Swiveling Monocular Главата со Заклучен во Окуларот Изградена-Во Современата LED Осветлување Обичен Фаза со Клипови и Дамка Отпорни Заврши Целосно Обложени Оптички Систем со Висока Резолуција Нуди Остри Слики Пет Нивоа на Зголемување : 40 X, 100 X, 250 X, 400 X и 1000 X Еден Објектив Кондензаторот и Диск Дијафрагмата Фокус Контрола на Копчиња на Двете Страни Целосно Оптичко Стакло Елементи Прецизни Земјата Стаклена Леќа Сите Метални Механички Компоненти Цврста Метална Рамка со Дамка Отпорни Глеѓ Заврши Пет празно слајдови Пет подготвени слајдови : борови матични, сончоглед матични, кромид епидермисот, памук матични и куќата летаат нога Произведени според ISO 9001 Контрола на Квалитет Стандард Одлични Пет (5) Година Фабриката Гаранција Непобедлива ниска цена Гарантира или Разликата Назад! Задоволство Гарантира или Вашите Пари Назад!
Спецификации : Глава : 45 степен склони monocular Окуларот : WF10 X & 25 X Цели : 4 X, 10 X, 40 X Кондензаторот : еден објектив со диск дијафрагмата Фаза Димензии : 3-1/2" x 3-1/2" Осветлување : LED Напојување : 110 V/60 Hz (адаптер е вклучен) или 3 АА батерии (не се вклучени)
Пакување Листа : Еден Monocular Микроскоп со Три Цели Еден WF10 X Окуларот Еден 25 X Окуларот Еден Прашина Маска Два Клипови Упатството за Корисникот 25 PC Подготвени slide set (Слајд Сет Испорака Тежина : 6 lbs
Плаќање :
• Ние го прифаќаме Alipay тука.
• Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас.

Детали

Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
MNJY148C-PS25
Зголемување На Односот На:
40X-1000X
Свеж

Избор на клиенти