.

.

New
Стакло Студент Микроскоп--AmScope Материјали 40X-1000X Биологија Наука Метал и Стакло Студент Микроскоп со Дигиталната Камера 5MP

Стакло Студент Микроскоп--AmScope Материјали 40X-1000X Биологија Наука Метал и Стакло Студент Микроскоп со Дигиталната Камера

DEN 8365.00
DEN 16401.60

Стока
Достапно.

Таа е идеална микроскоп за дома училишта, за учениците кои во основно до високо образование, а за хобисти.
Повратни информации :
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.8 m) USB Кабел за Едно CD со Софтвер, Возач и Корисникот Инструкции Пакет Димензии : 15" x 10" x 6. Дигитална камера фотографира уште слики, потоци живеат видеа на екранот на вашиот компјутер и е компатибилен со Windows XP/Vista/7/8, Mac OS X и Linux.
Ова е совршен микроскоп со 5 MP USB дигитален фото апарат за студентите да се запознаат со науката.
• Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Можете да ја уредувате и процесот слики на начин сличен на Photo Shop .
За нас :
Am Scope мисијата е да се промовира интерес во.13 mm) Пиксели, Големина : 2. На user-friendly уредување и обработка на софтвер за Windows нуди напредни функции, вклучувајќи снимање на видео, крои, ЕДФ (Продолжува Длабочина од Фокус) и мерни функции. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.0 порта Напреден софтвер за Windows :
- нуди крои, ЕДФ, видео снимање и мерење функции
- спроведува мерки за должина, агли, arcs, области и др. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. 5,200,000 пиксели) Сензор Големина : 1/2.0 Дигитална Камера Една 6' (1.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Живеат за видео и режимот за фотографирање може да се постави во различни резолуции истовремено. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.

Детали

Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
MNJY158C-E5
Зголемување На Односот На:
40X-1000X
Свеж

Избор на клиенти