.

.

New
Dual-View Соединение Микроскоп--AmScope Материјали 40x-2000x Dual-View Соединение Микроскоп со Механички Фаза

Dual-View Соединение Микроскоп--AmScope Материјали 40x-2000x Dual-View Соединение Микроскоп со Механички Фаза

DEN 9025.00
DEN 17696.16

Стока
Достапно.

Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. Тоа нуди осум зголемување прилагодувања : 40 X, 80 X, 100 X, 200 X, 400 X, 800 X, 1000 X, и 2000 X. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Тоа е совршен семејство или дома училиште микроскоп.
Превозот :
• Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Основана од страна на Тел Г. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.
• Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ова е сосема нов настава и обука висока моќност соединение микроскоп со механички фаза.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
1500X - 3000X
Број На Модел На:
DSYG120B-MS
Зголемување На Односот На:
40x-2000X
Свеж

Избор на клиенти