.

.

New
AmScope Материјали 2X-45X Стерео Бум Микроскоп 80 LED Светло + 3MP Камера

AmScope Материјали 2X-45X Стерео Бум Микроскоп 80 LED Светло + 3MP Камера

DEN 57717.00
DEN 113171.04

Стока
Достапно.

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. • Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена. Микроскоп нуди кристално јасни и остри слики, екстремни widefield оптика, 22 : 1 за голем зум зголемување на моќта, и 14" (350mm) кои работат на далечина. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе.5 mm Адаптери Вклучени за Монтирање Други Микроскопа 45 степени Склони Trinocular Главата со Екстремни Widefield Високо-Eyepoint Eyepieces 30мм WF10 X/22 Екстремни Widefield Eyepieces (види разликата во горната слика) Простум Стерео Остри Слики со Екстремни Widefield на Гледање И Окуларна-Цевки со Прилагодливи Диоптрија Прилагодливи Interpupillary Растојание Супер Висока Резолуција со Голема Рамност и Контраст Точни Усогласување Обезбедува Часа на Замор-Бесплатно Гледање Кристално Јасна Оригинални Вистински Слики во Боја Полна Оптичко Стакло Елементи Прецизни Земјата Стакло Леќи 3 D Разноврсна Двојно-Рака Бум Стојат Бум Стојат Опфаќа Голема Работна Површина Овозможува Посочувајќи Микроскоп Главата во Било која Насока Сакате! Тешки-Должност Фрлија Челик Стојат Заврши со Дамка Отпорни Глеѓ Солиден Солидна Екипа Челик База Сите Метални Механички Компоненти Гума Око-чувари Вклучени Произведени според ISO 9001 Контрола на Квалитет Стандард Одлични Пет (5) Година Производителот Гаранција Непобедлива Ниска Цена Гарантира или Разликата Назад! Задоволство Гарантира или Вашите Пари Назад!
Спецификации : Глава : 45-степен склони 360-степен swiveling trinocular Окуларот : 30мм екстремни widefield високо-eyepoint WF10 X/22 Цел : 0.
Карактеристики : 2 X-45 X Екстремни Widefield Стерео Зум Микроскоп со 80-LED прстен светлина и 3. низ Слики Уредувања Слики на Вашиот Компјутер, на Начин Сличен на Photo Shop User-friendly Софтвер е Компатибилен со Windows 2000/XP/Vista/7/8 и Mac OS 10.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
ZM-4TN3-80-ТИТЕ ГОДИНИ-3MT
Зголемување На Односот На:
2X-45X
Свеж

Избор на клиенти