.

.

New
Студент Училиште Микроскоп-AmScope Материјали 8X-65X Големи Јасно Длабочина Зум Стерео Микроскоп СМО Стерео Микроскоп

Студент Училиште Микроскоп-AmScope Материјали 8X-65X Големи Јасно Длабочина Зум Стерео Микроскоп СМО Стерео Микроскоп

DEN 96450.00
DEN 189118.08

Стока
Достапно.

Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Своето мало вредност е $5900. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Тој нуди висока резолуција и голема длабочина на царинење во широко поле на гледање. Тоа обезбедува кристално јасна и остра стерео слики, супер широк зум зголемување опсег (1 : 8), и големи работат на далечина. Дизајнирано за да се задоволат барањата на современото микроскопија апликации, овој микроскоп надминува сите очекувања.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
PMYXG220B
Зголемување На Односот На:
8X-65X
Свеж

Избор на клиенти