.

.

New
Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 20X & 40X Стерео Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 20X & 40X Стерео Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

DEN 10451.00
DEN 20491.68

Стока
Достапно.

Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Тоа е идеален инструмент за истражувачки лаборатории, gemologists, собирачи, engravers, и секој во phlx или електронската индустрија. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SWSYG-3B24
Зголемување На Односот На:
20X-40X
Свеж

Избор на клиенти