.

.

New
Trinocular Articulating Микроскоп--AmScope Материјали 7X-90X Trinocular Articulating Зум Микроскоп со Менгеме

Trinocular Articulating Микроскоп--AmScope Материјали 7X-90X Trinocular Articulating Зум Микроскоп со Менгеме

DEN 26556.00
DEN 52071.36

Стока
Достапно.

• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. • Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена.0 X Barlow Леќа
Еден Articulating Рака со Менгеме
Една Фокус Багажник
Еден Пар на Око-чувари
Испорака Тежина : 30 кг
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука.

Детали

Бренд Име:
AmScope
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
СМ-6TY-G103
Материјал:
Метал
Drawtube:
Trinocular
Зголемување На Односот На:
7x-90x
Свеж

Избор на клиенти