.

.

New
AmScope Материјали 3.5 X-90X 144-LED Articulating Рака Зум Стерео Микроскоп + Дигиталната Камера 8MP

AmScope Материјали 3.5 X-90X 144-LED Articulating Рака Зум Стерео Микроскоп + Дигиталната Камера 8MP

DEN 41029.00
DEN 80449.92

Стока
Достапно.

• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена.0 X Barlow Леќа Еден Articulating Рака со Столб Менгеме Еден Фокус Рек Еден 144-LED Прстен Светлината Еден Прстен Светлина Адаптер Еден Пар на Око-чувари Корисникот Микроскоп Прирачник Еден 8 MP USB2.67 µm G Чувствителност : 0. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.5 X Пиксели, Големина : 1. LED прстен светлина обезбедува светла, дури и кул осветлување. • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.31 v / лукс-sec (550nm) Рамка го Оценувате : 27fps @800x600, 8fps @1600x1200, 1.

Детали

Бренд Име:
AmScope
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
СМ-8TZ-144S-8M-G103
Drawtube:
Trinocular
Зголемување На Односот На:
3.5 x-90x
Свеж

Избор на клиенти