.

.

New
Darkfield Микроскоп--AmScope Материјали 10X-60X Darkfield Накит Гем Микроскоп + 3MP Камера

Darkfield Микроскоп--AmScope Материјали 10X-60X Darkfield Накит Гем Микроскоп + 3MP Камера

DEN 26989.00
DEN 52919.52

Стока
Достапно.

Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Фаза Плочи : на матирано стакло цел плоча и бело/црна пластична чинија со дијаметар : 3-3/4" (95mm). Darkfield кондензаторот се вклучени. Прилагодливи interpupillary далечина. Накит/гем менгеме вклучени. 45 степен склони 360 степени rotatable trinocular главата.3,200,000 пиксели) Намалување на Леќа : 0. Гума око-чувари вклучени.5 mm Widefield 15 X Eyepieces Еден Матирано Круг Стаклена Плоча Едно Бело/Црна Круг Пластична Плоча Еден Кабелот за Напојување на Еден Пар на Клипови Еден Пар на Око-чувари Еден Прашина Маска Еден 3 MP Колор Дигитална Камера со Намалување Леќа Една 6' (1.5 mm Едно CD со Софтвер, Возачот и Корисникот Инструкции Испорака Тежина : 20 кг
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука. Видео во живо и уште фотографирање може да се постави во различни резолуции истовремено.2 µm G Чувствителност : 1. Додатоци : прашина маска, око-чувари и клипови.8 GHz или повисок, USB2. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Око цевка со прилагодливи диоптрија. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Голем зум зголемување (10 X-60 X) микроскопија клуч на рака пакет. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Окулар : 30. Interpupillary Растојание : 2-3/16" - 2-15/16"(55-75mm). Оваа микроскопија пакет е сосема нови во кутија. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. CE одобрување електрични апарати. Микроскоп доаѓа со darkfield кондензаторот, накит/гем стегачот и врвот и дното халоген светла.Ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
видео микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SHHGJ-2TY-DK-3M
Зголемување На Односот На:
10X-60X
Свеж

Избор на клиенти