.

.

New
Мулти Моќ Стерео Микроскоп-AmScope Материјали 20X-30X-40X-60X Стерео Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

Мулти Моќ Стерео Микроскоп-AmScope Материјали 20X-30X-40X-60X Стерео Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

DEN 13430.00
DEN 26334.24

Стока
Достапно.

Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција.
Карактеристики : Висока Резолуција со Голема Рамност и Контраст Бинокуларна Главата со Супер Widefield Eyepieces И Окуларна-Цевки со Прилагодливи Диоптрија 20 X-30 X-40 X-60 X Magnifications Големи Работи Растојание Целосен Метал Стојат Изградба Една Рака Бум Стои со Солидна База Факултативна Влакна Optical Илуминатор или Флуоресцентни Прстен Светлина Произведени според ISO 9001 Контрола на Квалитет Стандард Одлични Пет (5) Година Гаранција од Производителот
Спецификации : Глава : 45 степен склони 360 степени swiveling бинокуларна Окуларот : супер widefield WH10 X/20 MM Цели : 2 X & 4 X Barlow Леќа : 1.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SWSYG-3B24Y
Зголемување На Односот На:
20X-30X-40X-60X
Свеж

Избор на клиенти