.

.

New
Articulating Trinocular Микроскоп--AmScope Материјали 3.5 X-45X Articulating Trinocular Зум Микроскоп со Прстен Светлина

Articulating Trinocular Микроскоп--AmScope Материјали 3.5 X-45X Articulating Trinocular Зум Микроскоп со Прстен Светлина

DEN 33139.00
DEN 64979.04

Стока
Достапно.

• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.5 X
Зум Опсег : 13 : 1
Работното Растојание : 8" (200mm)
Поле на Гледање : 2-1/2" (65mm) Max
Диоптријата на Вредноста : +/-5dp
Interpupillary Растојание : 2-3/16" - 2-15/16" (55-75mm)
Стојат : Тешки articulating рака со солидна екипа челик база
Осветлување : 8 Вати 110 V (220 V достапни) флуоресцентни прстен светлина
Додатоци : око-чувари
Пакување Листа :
Еден Trinocular Зум Микроскоп Глава
Еден Пар на Супер Widefield Високо-eyepoint 10 X Eyepieces
Еден Супер Widefield 0. Своето мало вредност е над $2,200. Основана од страна на Тел Г.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Бренд Име:
AmScope
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
СМ-7TX-FRL-G103
Drawtube:
Trinocular
Зголемување На Односот На:
3.5 X-45X
Свеж

Избор на клиенти