.

.

New
Trinocular Бум Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 6.7 X-45X Trinocular Бум Стерео Микроскоп w/ Focusable Eyepieces

Trinocular Бум Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 6.7 X-45X Trinocular Бум Стерео Микроскоп w/ Focusable Eyepieces

DEN 39722.00
DEN 77886.72

Стока
Достапно.

Тоа доаѓа со focusable екстремни widefield високо-eyepoint eyepieces и 3 D dual-рака бум стои дека ви овозможува да ги точка микроскоп главата во било насоки саканиот.
• Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Своето мало вредност е $3,400.
Контакт со нас на :
Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Основана од страна на Тел Г.
За нас :
Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција.7 : 1 zoom ratio. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.
• Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
ZM-4TN
Зголемување На Односот На:
6.7 x-45X
Свеж

Избор на клиенти