.

.

New
Деца Метална Рамка Бинокуларна Стерео Микроскоп-AmScope Supplies10X-20X Студент Деца Метална Рамка Бинокуларна Стерео Микроскоп

Деца Метална Рамка Бинокуларна Стерео Микроскоп-AmScope Supplies10X-20X Студент Деца Метална Рамка Бинокуларна Стерео Микроскоп

DEN 4206.00
DEN 8247.84

Стока
Достапно.


Превозот :
• Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
За нас :
Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини. Одлични Три (3) Година Производителот Гаранција. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Овој микроскоп е сосема нов во оригиналната кутија. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. Точни Усогласување.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Диоптријата на Вредноста : +/-5dp.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SESYG104-PX
Зголемување На Односот На:
10x-20x
Свеж

Избор на клиенти