.

.

New
Cordless LED Соединение Биолошки Микроскоп--AmScope Материјали 40x-2000x Cordless LED Соединение Биолошки Микроскоп

Cordless LED Соединение Биолошки Микроскоп--AmScope Материјали 40x-2000x Cordless LED Соединение Биолошки Микроскоп

DEN 7895.00
DEN 15480.00

Стока
Достапно.

Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Тоа е сосема нови во кутија. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери.

Детали

Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
1500X - 3000X
Број На Модел На:
MSYG500B-LED
Зголемување На Односот На:
40x-2000X
Свеж

Избор на клиенти