.

.

New
Стерео Микроскоп Двојна Халоген--AmScope Материјали 10x-60x Стерео Зум Микроскоп Двојна Халоген + Дигиталната Камера 5MP

Стерео Микроскоп Двојна Халоген--AmScope Материјали 10x-60x Стерео Зум Микроскоп Двојна Халоген + Дигиталната Камера 5MP

DEN 26645.00
DEN 52245.60

Стока
Достапно.

Првиот се користи за набљудување на три-димензионални објекти како кола, гем камења и инсекти; втората за инспекција на објектите, што им овозможи на светлината да се добие преку нив како подготвени слајдови.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SHHGJ-2TY-Ц2-5MT
Зголемување На Односот На:
10X-60X
Свеж

Избор на клиенти