.

.

New
40X-1000X LED Лабораторија Trinocular Соединение Микроскоп w 3D Две-Слој, Механичка Фаза

40X-1000X LED Лабораторија Trinocular Соединение Микроскоп w 3D Две-Слој, Механичка Фаза

DEN 12327.00
DEN 24170.88

Стока
Достапно.


Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
TNJY120
Зголемување На Односот На:
40X-1000X
Свеж

Избор на клиенти