.

.

New
50 КОМПЈУТЕРИ Подготвени Основни Наука Микроскоп Слајдови извори на Учење Подготвени Слајдови во Кутија за Учење на Учење

50 КОМПЈУТЕРИ Подготвени Основни Наука Микроскоп Слајдови извори на Учење Подготвени Слајдови во Кутија за Учење на Учење

DEN 1195.20

Стока
Достапно.

Карактеристики 50 КОМПЈУТЕРИ Подготвени Основни Наука Микроскоп Слајдови извори на Учење Подготвени Слајдови во Кутија за Настава за Учење на Слики
Превозот
Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.
Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). tems на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 7-21 работни дена.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме што е во моја моќ да им помогне на вас.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Брод-да Дестинации
Превозот Транзит Пати
Руската Федерација
10 до 20 работни дена
Сад
5 до 15 работни дена
Обединето Кралство
5 до 10 работни дена
Франција/Шпанија/Германија
5 до 12 работни дена
Австралија/Канада
5 до 10 работни дена
Други Земји Во Европа
Повеќе Од 20 работни дена
Се проценува дека времето за испорака погоре е ЕМС. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.

Детали

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Број На Модел На:
MS-50
Бренд Име:
SRATE
Drawtube:
monocular, бинокуларна, trinocular
Материјал:
Стакло
Точка име :
Unbranded подготвени slide
Зголемување На Односот На:
50 КОМПЈУТЕРИ подготвени слајдови
Свеж

Избор на клиенти