.

.

New
Бинокуларна Соединение Микроскоп--AmScope Материјали 40X-2500X LED Дигитални Бинокуларна Соединение Микроскоп w 3D Фаза + 3MP USB Камера

Бинокуларна Соединение Микроскоп--AmScope Материјали 40X-2500X LED Дигитални Бинокуларна Соединение Микроскоп w 3D Фаза + 3MP

DEN 12548.00
DEN 24603.84

Стока
Достапно.

Овој микроскоп е идеален инструмент за бактериски, биолошки и фармацевтски истражувања. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Тоа е совршен микроскоп за голем број на луѓе од учениците во средно училиште за наставниците вклучувајќи ги и оние со голема во биологија, или запишани во медицинското училиште. Вашиот производ ќе пристигне во фабрика запечатена кутија со мало вредност над $900. Можете да ја уредувате и процесот на сликата фаќа на начин сличен на Photo Shop . • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
- ги зачувува фотографии во BMP, TIFF, JPG, PICT, PTL или други формати
- уредување и процесот микроскопија слики на начин сличен на Photo Shop
- видео во живо и уште фотографирање може да се постави во различни резолуции истовремено Живот-време на слободен софтвер надградби
Пакување Листа : Еден Siedentopf Бинокуларна Микроскоп Главата Еден Микроскоп Тело Рамка со Двоен Слој Механички Фаза и LED Осветлување Четири Стандард DIN Цели, 4 X, 10 X, 40 X и 100 X Еден Пар на Widefield 10 X Eyepieces Еден Пар на Widefield 25 X Eyepieces Една Сина Боја Филтер Еден Прашина Маска Примерок Корисникот Микроскоп Прирачник Еден 3 MP USB2. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.0 порта Напреден софтвер за Windows :
- нуди крои, ЕДФ, видео снимање и мерење функции
- спроведува мерки за должина, агли, arcs, области и др. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. На user-friendly уредување и обработка на софтвер за Windows нуди напредни функции, вклучувајќи Крои, ЕДФ (Продолжува Длабочина од Фокус), Видео Снимање и Мерење функции.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
1500X - 3000X
Број На Модел На:
BNJY120C-E3
Зголемување На Односот На:
40X-2500X
Свеж

Избор на клиенти