.

.

New
Песна Стојат Trinocular Микроскоп--AmScope Материјали 3.5 X-90X Песна Стојат Супер Widefield Стерео Зум Trinocular Микроскоп

Песна Стојат Trinocular Микроскоп--AmScope Материјали 3.5 X-90X Песна Стојат Супер Widefield Стерео Зум Trinocular Микроскоп

DEN 23735.00
DEN 46539.36

Стока
Достапно.


Непобедлива ниска цена за истата гарантира или разликата назад!
Задоволство гарантира или вашите пари назад!
Спецификации :
Раководител : 360 степени rotatable 45 степен склони trinocular
Eyepieces : 30мм супер widefield високо-eyepoint WH10 X/20 MM
Barlow Леќа : 0. Основана од страна на Тел Г.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Овој микроскоп доаѓа сосема нов во фабрички запечатени кутии. Овој микроскоп е одлична за многу апликации. • Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. • Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.5 X-90 X (26 : 1) зум зголемување на моќта.
Ова е trinocular стерео инспекција микроскоп со песна да стојат и супер widefield оптички систем, нудејќи 3. Своето мало вредност е $2,200.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SMZKY-1TRZ
Зголемување На Односот На:
3.5 x-90x
Свеж

Избор на клиенти