.

.

New
Превртена Trinocular Металуршки Микроскоп--AmScope Материјали 50X-1000X Превртена Trinocular Металуршки Микроскоп

Превртена Trinocular Металуршки Микроскоп--AmScope Материјали 50X-1000X Превртена Trinocular Металуршки Микроскоп

DEN 63085.00
DEN 123696.00

Стока
Достапно.


Повратни информации :
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.
Контакт со нас на :
Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време да го.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. во машинството, кој има направено истражувања за НАСА и на АМЕРИКАНСКОТО министерство за Енергија, Am Scope признава дека нашата иднина, во голема мера зависи од негување на научната љубопитност и истражување.40 NA), 50 X (Пролет, 0.
• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Основана од страна на Тел Г. Тоа доаѓа со trinocular микроскоп Siedentopf главата, еден превртен тело рамка, четири План Achromatic цели, голема механичка фаза и широк бенд напон за осветлување систем за двете 110 V и 220 V напојување. Тоа е сосема нов во фабрички запечатени кутии.
Превозот :
• Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
Оваа trinocular превртена металуршки микроскоп нуди шест зголемување прилагодувања, 50 X, 100 X, 200 X, 400 X, 500 X и 1000 X.
• Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
MESYG1200TB
Зголемување На Односот На:
50X-1000X
Свеж

Избор на клиенти