.

.

New
Студентот Биолошки Соединенија Микроскоп--AmScope Материјали 40X-640X Биолошките Науки, Студентот Биолошки Соединенија Микроскоп

Студентот Биолошки Соединенија Микроскоп--AmScope Материјали 40X-640X Биолошките Науки, Студентот Биолошки Соединенија Микроскоп

DEN 3736.00
DEN 7325.76

Стока
Достапно.


Гаранција Ветување :
• Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Превозот :
• Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
• Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас.
За нас :
Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини.

Детали

Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
MNJY148A
Зголемување На Односот На:
40x-640x
Свеж

Избор на клиенти