.

.

New
Бинокуларна Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 10X-20X-30X-60X Widefield Бинокуларна Стерео Микроскоп со Врвот и Дното Светла

Бинокуларна Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 10X-20X-30X-60X Widefield Бинокуларна Стерео Микроскоп со Врвот и Дното Светла

DEN 6484.00
DEN 12713.76

Стока
Достапно.

• Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. • Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Тоа може да се користи во геологијата, шумарство, археологија, земјоделството, биологија и е соодветно за образовни цели во болници и училишта.
Овој микроскоп е корисно за многу апликации. Тоа дава остри јасно стерео слики. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SESYG305-ОД А ДО Ш
Зголемување На Односот На:
10X-20X-30X-60X
Свеж

Избор на клиенти