.

.

New
Бинокуларна Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 3.35 X-90X Екстремни Widefield Бинокуларна Стерео Микроскоп +3D Бум Стојат

Бинокуларна Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 3.35 X-90X Екстремни Widefield Бинокуларна Стерео Микроскоп +3D Бум Стојат

DEN 34550.00
DEN 67744.80

Стока
Достапно.

Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
ZM-4BZ
Зголемување На Односот На:
3.35 X-90X
Свеж

Избор на клиенти