.

.

New
Siedentopf Соединение Микроскоп--AmScope Материјали 40X-1600X 3W LED Siedentopf Trinocular Светла / Darkfield Соединение Микроскоп

Siedentopf Соединение Микроскоп--AmScope Материјали 40X-1600X 3W LED Siedentopf Trinocular Светла / Darkfield Соединение Микроскоп

DEN 18612.00
DEN 36493.44

Стока
Достапно.

Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
1500X - 3000X
Број На Модел На:
TYXG340A-DK-LED
Зголемување На Односот На:
40X-1600X
Свеж

Избор на клиенти