.

.

New
Нова Фаза Микрометар Калибрација Слајд w/ 4-Ваги за Микроскоп

Нова Фаза Микрометар Калибрација Слајд w/ 4-Ваги за Микроскоп

DEN 479.52

Стока
Достапно.

добредојдовте на понудата,ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ти благодарам.01 mm Низ
Светло Осветлени Линии Мрежа
Прецизност Земјата Стакло Slide
Крстот-Линија Скала (Вертикална и Хоризонтална поделба) 0.07 mm)
оваа калибрација слајд во белата кутија која со сунѓер,многу луксуз и нежни ,како на сликата шоу.
Сите плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
Враќање :
Ние нудиме 14 дена политика на враќање.
Ние сме Cnscope,и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија,така што ние имаме повеќе микроскоп дел,во иднина,ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница,ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати,и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување,така што нема да има дополнителни грижи.(ако не можете да го прифати ова долго време да доставени,pls не понудата,ти благодарам!)
-Хонг Конг, Macao
-Јапонија, Кореја, Тајван
-Малезија, Сингапур
-Австралија, Нов Зеланд
-Белгија, велика БРИТАНИЈА, Данска, Финска, Грција, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Норвешка, Швајцарија,Германија,Португалија,
Шведска, Франција, Шпанија, Австрија
-САД, Канада
За нарачки од сите други земји ,ве молиме ни e-mail прво пред да се одржи редот. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите за вас .

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
четири големина
Материјал:
Стакло
Пакет:
мала бела кутија со сунѓер
Слајд Големина:
25мм*75mm
Сертификат:
CE,ROSH
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Зголемување На Односот На:
Никој
Свеж

Избор на клиенти