.

.

New
0-11.8 mm Проширување Дијаметар на Метален Оптички Зум Ирис Дијафрагмата Отворот на Кондензаторот за Дигитална Камера Микроскоп Адаптер

0-11.8 mm Проширување Дијаметар на Метален Оптички Зум Ирис Дијафрагмата Отворот на Кондензаторот за Дигитална Камера Микроскоп

DEN 844.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Надворешен дијаметар : ø23.
• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Ние нудиме онлајн услуга во 7 : 00-23 : 00 GMT+8 Временски Зони.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
• На ny прашање, ве молиме контактирајте ме преку tardermanager или да испратите порака до нас.
• Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш.
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Дебелина : 3.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда.com/store/332426
• Trademanager : cn1018010954. Материјал : метал
Цената е за 1pcs вклучувајќи испорака полнење преку пост воздух mail или e Packet, ви благодариме!
• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање.
• Ние нудиме три месеци гаранција.
• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.

Детали

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
wsryxxsc
Број На Модел На:
0-11.8 mm
Материјал:
Пластични
Drawtube:
Бинокуларна, Monocular или Trinocular
Теорија:
Микроскоп Камера Делови
Свеж

Избор на клиенти