.

.

New
Dual, Дипломирани, Метрички и Инчни Скала Фаза Микрометар 0.001 инчен 0.02 mm

Dual, Дипломирани, Метрички и Инчни Скала Фаза Микрометар 0.001 инчен 0.02 mm

DEN 863.52

Стока
Достапно.

добредојдовте на понудата,ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ти благодарам.01"
оваа калибрација слајд во белата кутија која со сунѓер,многу луксуз и нежни,како на сликата шоу.001 инчен 0.(ако не можете да го прифати ова долго време да доставени,pls не понудата,ти благодарам!)
-Хонг Конг, Macao
-Јапонија, Кореја, Тајван
-Малезија, Сингапур
-Австралија, Нов Зеланд
-Белгија, велика БРИТАНИЈА, Данска, Финска, Грција, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Норвешка, Швајцарија,Германија,Португалија,
Шведска, Франција, Шпанија, Австрија
-САД, Канада
За нарачки од сите други земји ,ве молиме ни e-mail прво пред да се одржи редот.
Сите плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
Ние сме Cnscope,и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија,така што ние имаме повеќе микроскоп дел,во иднина,ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница,ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати,и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување,така што нема да има дополнителни грижи.
добредојдовте wholsaler, исто така,!!ќе го добиете она што го сакате!
Dual, Дипломирани, Метрички и Инчни Скала Фаза Микрометар 0. 100% задоволство е наша цел!
Ако имате било каков проблем кога ќе го примите пакетот ве молиме ни e-mail првиот побрзо.

Детали

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Бинокуларна
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Број На Модел На:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Пакет:
мала бела кутија со сунѓер
Слајд Големина:
25мм*75mm
Сертификат:
CE,ROSH
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Зголемување На Односот На:
Никој
Свеж

Избор на клиенти