.

.

New
FREEBOSS ES-6-SK Професионални Звучници Кондензаторот (снимање / хор) микрофон со Микрофон Стојат

FREEBOSS ES-6-SK Професионални Звучници Кондензаторот (снимање / хор) микрофон со Микрофон Стојат

DEN 2298.00
DEN 2298.24

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
ES-6-SK
Пакет 07 A
Вклучуваат :
Пакет 10
Вклучуваат :
Пакет 017
Вклучуваат :
Пакет 203
Вклучуваат :

Детали

Трансдуцерот:
Динамички Микрофон
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ES-6-СК+СТОЈАТ
Бренд Име:
FREEBOSS
комуникација:
Жичен
Стил:
Рачен Микрофон
Поставете Тип:
Мулти-Микрофон Колекции
Употреба:
Караоке Микрофон
Свеж

Избор на клиенти