.

.

New
Mayitr 1pc ветробранското стакло Микрофон Шофершајбната Сунѓерот Микрофон Топката Форма Пена Покритие за Сини Yeti Кондензаторот Микрофон

Mayitr 1pc ветробранското стакло Микрофон Шофершајбната Сунѓерот Микрофон Топката Форма Пена Покритие за Сини Yeti Кондензаторот

DEN 206.00
DEN 257.28

Стока
Достапно.

*Внатрешна Должина)
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 1pc x Пена ветробранското стакло Поп Филтер (Кондензаторот Микрофонот НЕ е вклучена)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm отстапување се должи на рачно мерење.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
EA0003119
Спецификација :
Име : Пена Ветробранското Стакло Поп Филтер
Тоа е покритие за Кондензаторот Микрофон, наменета за користење во затворен простор да се заштитат од клима уред drafts (недовршени), правец на бучава
Обезбедува дополнителна заштита за микрофон капсула против бучава или plosives,повеќе чиста музика
за Сино Yeti/ Yeti PRO/ MXL сите 45mm~55мм (за Shure/ KG/ ATH) дијаметар USB/ Desktop/ Live Кондензаторот MICs
Надворешниот Големина : прибл. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.5 cm (Внатрешно Кол.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Пакет:
No
Број На Модел На:
пена ветробранското стакло
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Поставете Тип:
Еден Микрофон
комуникација:
Безжичната
Бренд Име:
Mayitr
Употреба:
Микрофон
Трансдуцерот:
/
Стил:
пена ветробранското стакло
Свеж

Избор на клиенти