.

.

New
Labtec СУМ-240 FlexiMount PC Микрофон Разговор микрофон компјутер микрофон

Labtec СУМ-240 FlexiMount PC Микрофон Разговор микрофон компјутер микрофон

DEN 437.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

Answer : ___________________________ Note : Нова точка Никогаш не Се Користи ,Нема Пакет паднав изгледа 80~90% нови.
Прифатлива цена, сестрано, и ефективно во однос на перформансите. Вклучува : Еднонасочно NCAT микрофон за точни говорно внесување, лесно месеци да се следат, биро или кошула, 8' заштитените кабелот за разноврсна сместување, 3.5 мм злато приклучокот, чувствителност : -67 DB V/u Bar, -47 DB V/Pascal +/-4 DB, Микрофон извор на енергија напон : 1.5 V DC, impedence : 2000 OHMS, зачестеност одговор : 100-16,000 Hz.

Детали

боја:
Црна
Бренд Име:
ZUCZUG
Стил:
Tabletop
комуникација:
Жичен
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Употреба:
Компјутер Микрофон
Број На Модел На:
СУМ-240
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти