.

.

New
10pcs Вистински Кондензаторот BETA87A !Врвен Квалитет на Бета 87A Supercardioid Кондензаторот Вокал Микрофон Со ideamedia Неверојатна Звук јас!

10pcs Вистински Кондензаторот BETA87A !Врвен Квалитет на Бета 87A Supercardioid Кондензаторот Вокал Микрофон Со ideamedia Неверојатна

DEN 4423.00
DEN 4655.52

Стока
Достапно.


Бета 87 A ( Динамичен)
Бета 87 A Микрофонот е нов преземе во врска со стариот класичен. Бета 87 беше постојано на врвот избор на изведувачи и аудио техничари, поради неговата прецизност, детали, и богат вокален производство. Сега оваа долгогодишна омилен е редизајниран како Бета 87 A. Тоа има подебели се справи со тоа дава поудобно се чувствувате кога рачен.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZIXUAN
комуникација:
Жичен
Стил:
Рачен Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Употреба:
Караоке Микрофон
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Свеж

Избор на клиенти