.

.

New
Метал Студио за Снимање Микрофон Шок Планината Стојат Кондензаторот Микрофон Клип Носителот Суспензија Менгеме Компјутер BM800 BM700 Shockmount

Метал Студио за Снимање Микрофон Шок Планината Стојат Кондензаторот Микрофон Клип Носителот Суспензија Менгеме Компјутер BM800

DEN 468.00
DEN 719.04

Стока
Достапно.

Ако не ја прифатите мојата политика , ве молиме да не купи 6. Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, не двоумете се да ми каже. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците. Тие мора да се врати со оригиналниот пакет за наплата или размена.Ние можеме да брод вашата нарачка само за вашиот потврден Ali Express адреса и вашиот мобилен телефон .Вашиот подобро коментари ќе бидат поттик за нас да се понуди поквалитетна и подобра услуга во иднина.Ве молиме контактирајте со нас прво, пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален или негативен фидбек. Враќање&Гаранција 1.Ве молиме бидете советувани дека меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и вашата локална пост услуга. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.Ако не сте задоволни со нив, ве молиме контактирајте со нас, прво преку постави Прашање или преку Контактирајте со Продавачот. Ако ми даде погрешна порака , мора да ги сноси сите загуби. Плаќање&Пратката&Политика 1.
Карактеристики : Цврсти и издржливи Стабилна, Тешки, и Прифатлива Професионално студио шок планината за да поддржи големи дијафрагмата кондензаторот микрофони Идеален за радио емитување студио, глас преку услуги и audio recording studios Спецификации : Материјал : Метал Боја : Сребро Пакет : 1x Шок Планината Стојат Носителот Забелешка : микрофонот шок планината само се вклопува микрофон дијаметар кои се движат од 44mm ~48mm.

Детали

Број На Модел На:
Метал Студио За Снимање Микрофон Шок Планината
Бренд Име:
XINGYI ЅВЕЗДА
боја:
сребрена боја
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Употреба:
Компјутер , Студио Микрофон , Емитување , Пеење , Зборување И Сл.
Гаранција:
12 месеци гаранција
Материјал:
Метал
Одговара За Микрофон Дијаметар Кои Се Движат:
44mm ~ 48mm
Свеж

Избор на клиенти