.

.

New
Linhuipad 4000pcs 5mm Квалитет густа пена микрофон ветробранското стакло микрофон опфаќа одговара на bose слушалки микрофони

Linhuipad 4000pcs 5mm Квалитет густа пена микрофон ветробранското стакло микрофон опфаќа одговара на bose слушалки микрофони

DEN 24727.00
DEN 28752.00

Стока
Достапно.


Linhuipad 4000pcs 5mm Квалитет густа пена микрофон ветробранското стакло микрофон опфаќа одговара на bose слушалки микрофони
Големина на :
Дупка diamete : 5mm
Внатрешна должина : 30мм
Надворешниот должина : 37mm
Пакување : 4000pcs
Висок квалитет густа пена сунѓер ,овој вид на пена ветробранското стакло одговара на bose вградениот микрофон , исто така и за други слични големина микрофони .

Детали

Бренд Име:
Linhuipad
Број На Модел На:
М-0530G
Тип На Објект:
Windscreens & Сунѓерот
Пакет:
No
Материјал:
пена
Боја:
Сива
Големина:
Hole
Оригиналниот Maufacture:
Кина
is_customized:
Yes
Пакување:
4000pcs/многу
одговара на:
Bose слушалки
Свеж

Избор на клиенти