.

.

New
220V електрични восок заварчик накит заварување машина восок мувла заварчик за накит алатки , goldsmith машина алатки

220V електрични восок заварчик накит заварување машина восок мувла заварчик за накит алатки , goldsmith машина алатки

DEN 3224.00
DEN 5199.36

Стока
Достапно.


Накит Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 9.79 US$ 21.96 US$ 11.50 US$ 19.31 US$ 1.77 US$ 8.2
220 V електрични восок заварчик накит заварување машина восок мувла заварчик за накит алатки , goldsmith машина алатки напон : 220 V , 50/60 HZ Максимална температура : 180 Големина : 14x10x7cm Тежина : 1.6 kg Внимание ! Ако сте руската клиент , pls оставите вашето име и презиме со 3 зборовите кога ќе се направи нарачка .
Над Датумот на Породување е применливо за повеќето случаи,Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивал, лошите временски услови ,обичај ,Итн,Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни дилеми,Во оние случај, вашето разбирање и соработка, е високо ценета
Сега, ако ги купите нашите производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите на вашата социјална мрежа седат, како што се facebook, twitter, VK, instagram, Youtube и др. Испраќање на екранот за нас, ќе добиете $2 купони.
Среќен Шопинг онлајн !
Топла Продажба се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 16.27 US$ 2.07 US$ 2.03 US$ 2.7 US$ 1.63 US$ 2.99

Детали

Номинална Капацитет:
Накит алатки
Број На Модел На:
0014
Бренд Име:
GOXAWEE
Употреба:
изработка на накит
Max. Заварување Дебелина:
накит одлуки алатки
Номинална Должност Циклус:
Скапоцен камен алатки
Димензии:
восок заварчик
Тежина:
2kg
реден број:
Б.К.-0014
Напон:
220v
Фреквенција:
50/60Hz
температурата max :
180
Големина:
14x10x7cm
тип 1:
Накит алатки
тип 2:
накит одлуки алатки
тип 3:
накит изработка на алатки и опрема
Тип 4:
goldsmith алатки
Тип 5:
goldsmith машина алатки
Свеж

Избор на клиенти