.

.

New
Сино на Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател Сет За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 CBR 1000 RR CBR 1000RR

Сино на Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател Сет За Хонда CBR1000RR 2004 2005

DEN 962.00
DEN 1023.84

Стока
Достапно.


Одговара за Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Детали

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
CBR1000RR од 2004 до 2007 година
Бренд Име:
HXMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
боја:
Сина
Свеж

Избор на клиенти