.

.

New
Јаглерод За Kawasaki Ninja Z800 Z 800 2012 2013 2014 2015 2017 2018 Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател

Јаглерод За Kawasaki Ninja Z800 Z 800 2012 2013 2014 2015 2017 2018 Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште

DEN 1642.00
DEN 1746.24

Стока
Достапно.


Одговара за Kawasaki Z800 2012-2018
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Детали

Тип На Објект:
Места & Клупи
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
Z800 2012-2018
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
0inch
боја:
јаглерод
Свеж

Избор на клиенти