.

.

New
За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 Бела Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Седиште Качулка Задните CBR 1000 RR cbr R rr

За Хонда CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 Бела Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Седиште Качулка Задните CBR 1000 RR cbr

DEN 987.00
DEN 1050.24

Стока
Достапно.


Одговара за Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Детали

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
CBR1000RR од 2004 до 2007 година
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти