.

.

New
300g x 0.01 g Мини Дигитален Електронски Преносни Накит Џеб Грам Скала со светлото 50% попуст

300g x 0.01 g Мини Дигитален Електронски Преносни Накит Џеб Грам Скала со светлото 50% попуст

DEN 135.00
DEN 264.00

Стока
Достапно.


Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не ? т покриваат предмети кои
биле злоупотребени, изгорени или оштетени во било каква форма.
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 5 дена за
замена или пари назад.01 g Мини Дигитален Електронски Преносни Накит Џеб Грам Скала со светлото 50% попуст
Карактеристики :
Компактен дизајн, лесно да се носат
Сино осветлување, дигитален дисплеј, брзо читање
Повеќе display mode : g, оз , т1, ct
Пребројување на гласовите и акумулација на функции
Погоден за прецизно мерење на накит, чај и медицина, итн.
Спецификација :
Боја : сребрена
Димензии : околу 12 x 6., ве молиме контактирајте со нас по 40 дена, ако не го примите објект. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати тоа, ние не се одговорни за
враќање такси превозот.00 /парче
бесплатен превозот Дигитални Кујна Тежина Скала за МЕРЕЊЕ рамнотежа 7000g 7 KG Исхрана Храна скали US$ 26.
Ние ќе се справи со рефундирање во 2 работни денови, кога добиваме информации од вас. Сите ЕМС/DHL такса котирани на проверка на страницата се база на Обедини Државата стандард. ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки, Или
заменете го објектот за вас.50 /многу
3 парчиња / многу
бесплатен превозот 0.32 /многу
2 парчиња / многу
бесплатен превозот 0.
превозот :
1 .00 /многу
10 парчиња / многу
бесплатен превозот 0. Сите нарачки ќе брод во рок од 3 работни дена
2 . Ние не се Одговорни за вашата Царина. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, доколку немате примено точка во 35 дена, ние ќе ги провери тоа
со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект.,ќе треба да плаќаат за превозот надомест.

Детали

Големина:
13.2cm*6cm*2cm( L x W x H)
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
Напојување:
ААА
Дисплеј Тип:
LCD
Точноста:
0.01 g
Капацитет:
300g
Тип:
Џеб Скала
Номинална Оптоварување:
300g
Свеж

Избор на клиенти