.

.

New
Топла продажба Нерѓосувачки Челик 2 во 1 Лажичка Кафе со Торба Клип Круг Кафе Чај measurins лажичка долго се справи со метал кујна алатка 175mm

Топла продажба Нерѓосувачки Челик 2 во 1 Лажичка Кафе со Торба Клип Круг Кафе Чај measurins лажичка долго се справи со метал

DEN 164.00
DEN 172.80

Стока
Достапно.


Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
Дизајниран за кујна,готвење,надвор,дома мебел и др .
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик

Детали

Тип:
Мерење Алатки
Бренд Име:
BORSESMI
Мерење Алатки Тип:
Мерење Лажици
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
KT-S302S430
Големина:
After folding 175*37mm
Тежина:
37g
Материјал:
430 нерѓосувачки челик
боја:
Сребро.
Пакување:
OPP вреќа
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот лажичка кафе
Свеж

Избор на клиенти