.

.

New
5GN AC моторни менувачот, Големина: 90*90*65mm менувачот

5GN AC моторни менувачот, Големина: 90*90*65mm менувачот

DEN 1612.80

Стока
Достапно.


Pls да ми кажете што R eduction Односот на забелешките кога цел тоа, ви Благодариме.

Детали

Број На Модел На:
5GN
Номинална моќност:
40W-150W
Gearing Аранжман:
Се покрене
Свеж

Избор на клиенти