.

.

New
[4Y4A] 4pcs/set Уметничка Слика DIY Mural Светот Патување Сценографијата Ноќ Нула Скулптура Места на Интерес Лаптоп (без пен)

[4Y4A] 4pcs/set Уметничка Слика DIY Mural Светот Патување Сценографијата Ноќ Нула Скулптура Места на Интерес Лаптоп (без пен)

DEN 216.00

Стока
Достапно.


Ве молиме внимание Драг пријател
ви благодариме за вашиот љубезно поддршка за нас !
ако сте биле информирани дека цел е транспортирана веќе и не можете да ги пратите тоа ,немојте да се грижите
обично нормален превозот времето е околу 40-60day .(Бразил ќе биде подолг, бидејќи на проблемите на локалните обичаи
PS :
Ние навистина го цениме за сите на купувачите разбирање Mural серија : (Големина : 41 X28.7 CM) Портокалова Издание : Лондон, Париз, Гуангжу, Шангај, Лас Вегас, Рио де Жанеиро. Црното Злато Издание : Дубаи, Макао, Келн, Сингапур, Москва, Прага. Разгледница серија : (големина : 20 X14 CM) Разгледница 1 : Кула Мост + Австрискиот Парламент Салата + Сакаат Базен + Arc de Triomphe. Разгледница 2 : Babel Кула + Пирамида + Таџ Махал + Кинескиот Ѕид. Разгледница 3 : Лебед Замокот + Холандски Ветерници + Белата Куќа + Potala Палата.

Детали

боја:
Случаен шема
Стил:
Мемо Влошки
Лепило Или Не:
No
Број На Модел На:
140mmX200mm
кориснички:
No
Бренд Име:
4Y4A
Функција:
Декорација
Функција:
Лабава Лист
Магнетизам:
No
Свеж

Избор на клиенти