.

.

New
2 ПАРЧИЊА/Set Мелница за Месо Делови Опрема Пластични Опрема Заби 78/14 Опрема Дијаметар 80.15/23.55 mm Понесе Дијаметар 8.2 mm Нови Некористени

2 ПАРЧИЊА/Set Мелница за Месо Делови Опрема Пластични Опрема Заби 78/14 Опрема Дијаметар 80.15/23.55 mm Понесе Дијаметар 8.2

DEN 290.40

Стока
Достапно.

Заби : 78/14 Мали опрема дијаметар : 23.55 mm Голема опрема дијаметар : 80.15 mm Понесе дијаметар : 8.2 mm Висина : 35.8 mm

Детали

Тип:
Мелница За Месо Делови
Број На Модел На:
Мелница За Месо Делови
Свеж

Избор на клиенти