.

.

New
Zhuzhou Сант Дупчење Алатки У Вежба UD20.SP09.300.W32 Применливи Внесува SPGT090408 или SPMG09

Zhuzhou Сант Дупчење Алатки У Вежба UD20.SP09.300.W32 Применливи Внесува SPGT090408 или SPMG09

DEN 4761.00
DEN 5232.00

Стока
Достапно.


Детали

Вкупна Должина:
L
Број На Модел На:
UD20.SP09.300.W32
Дијаметар:
30
Тип:
у вежба
Материјал:
Специјален материјал
Обложување:
никел
L/D:
2
Дијаметар на сечење:
30
применливи инсерти:
SPGT09 или SPMG09
Weldon Месо Тело:
W32
Заб:
2
двоен хеликс coolant дупка:
Yes
боја:
никел
Свеж

Избор на клиенти