.

.

New
САНТ Indexable Мелење машина мувла мелничката алатки BAP400R-63-22-5T натпревар со cnc карбид внесува APMT1604PDER

САНТ Indexable Мелење машина мувла мелничката алатки BAP400R-63-22-5T натпревар со cnc карбид внесува APMT1604PDER

DEN 1400.16

Стока
Достапно.


Детали

Вкупна Должина:
50
Број На Модел На:
BAP400R-63-22-5T
Дијаметар:
63
Тип:
мувла мелничката алатки
Обложување:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
Материјал:
42CrMo
Заб:
5
Тежина:
1kg
Исти инсерти:
APMT1604PDER
боја:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
САНТ КОДОТ:
BAP400R-63-22-5T
Тврдост:
40-45HRC
Резервен дел производител:
Тајван/Кореја/Швајцарија
ОЕМ И ODM:
Yes
Примерок на понудата:
Yes
Функција:
Indexable Mlling машина
Свеж

Избор на клиенти