.

.

New
1pc 6.35 mm 1/4 месо тело со Висок Квалитет Т Тип Бисквит Заеднички Слот Машина Jointing/Slotting Рутер Малку Машина дрво работи

1pc 6.35 mm 1/4 месо тело со Висок Квалитет Т Тип Бисквит Заеднички Слот Машина Jointing/Slotting Рутер Малку Машина дрво работи

DEN 335.00
DEN 388.80

Стока
Достапно.

Карактеристики :

Детали

Број На Модел На:
како се покаже слика
Бренд Име:
Laisiqi
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Вкупна Должина:
како се покаже слика
Дијаметар:
како се покаже слика
степен:
R0.1
Тип:
Т-Слот За Мелење Секачи
Апликации:
Иверица МДФ одбор Тврдо & меки дрво
Тип:
Конкавна Радиус Мелење Секачи
Свеж

Избор на клиенти